WOCO STV s.r.o. - člen koncernu Woco

Woco je výrobcem inovativních funkčních řešení pro karosérie a pohony v oblasti akustiky, aktuatoriky a polymerových systémů. Firma byla založena v roce 1956 Franz Josefem Wolfem a jeho sourozenci. Dnes působí celosvětově pod jménem Woco a vyvíjí a vyrábí díly pro automobilový průmysl.

Woco hledalo po sametové revoluci nové trhy a možnosti v České Republice. V roce 1991 začalo spolupracovat s firmou MEZ Vsetín. Spolupráce byla úspěšná, majitelé firmy Woco byli spokojeni s kvalitou výroby a s jejím zajištěním a rozhodli v roce 1993 o založení vlastní společnosti – WOCO spol. s r. o. a Systém technik Vsetín spol. s r. o. (dnes WOCO STV s.r.o.).  

WOCO STV má sídlo i výrobní závod ve Vsetíně. Působí ve dvou divizích

Výroba a montáž aktuatorů

ovládací jednotky pro vzduchové pérování automobilů, vodní ventily a součásti pro klimatizace automobilů, řídící moduly elektrické, pneumatické, mechanické, řídící dózy pro turbodmychadla, řadící systémy, pneumatická vedení apod.

Výroba gumových dílů pro automobilový a stavební průmyslu

výroba těsnění, membrán, průchodek apod., výroba dílů ze směsí EPDM i silikonových směsí na vstřikolisech a transferových lisech